Strony informacyjne
O portalu
04 maja 2010

                                   Witaj na portalu

Wydawca - LUKSMEDIA Łukasz Sypień ul. Gajowa 18a, 38-200 Jasło, NIP 6852337897, tel. 787-073-832 czasopismo ukazujące się w wersji elektronicznej, wpisane do rejestru dzienników i czasopism postanowieniem Sądu Okręgowego w Krośnie, Wydział I Cywilny - Sekcja Rejestrowa  z dnia 19.08.2011 roku, sygn. akt I. Ns Rej. Pr.13/11 pod numerem 194.  

                            Lokalny portal informacyjny www.WirtualneJaslo.pl to profesjonalnie tworzony serwis, gromadzący kompleksowo wiedzę o Jaśle i powiecie jasielskim. Celem na przyszłość jest rozszerzenie działalności na inne miasta województwa podkarpackiego. Portal www.WirtualneJaslo.pl jest działającym serwisem skierowanym do mieszkańców i firm z Jasła oraz powiatu jasielskiego.

INFORMACJE LOKALNE

                Głównym założeniem portalu jest przekazywanie zawsze aktualnych oraz wiarygodnych informacji z zakresu ogólnego życia miasta, sportu, edukacji, kultury, lokalnej przedsiębiorczości oraz rekreacji. Portal Wirtualnejaslo to największe zasoby w Internecie dla miasta Jasła i powiatu jasielskiego. Znajdują się tu aktualne wiadomości , aktualny wykaz imprez z Jasła i okolic, konkursy i wiele innych informacji niezbędnych mieszkańcom Jasła i powiatu jasielskiego. Można tu znaleźć największy katalog firm i instytucji mieszczących się w mieście i najbliższej okolicy.

OGŁOSZENIA

           Istnieje możliwość bezpłatnego zamieszczenia anonsu w cieszącym się dużą popularnością bloku z ogłoszeniami. 

ROZBUDOWANY KATALOG FIRM

                   Naszym celem jest zgromadzenie w katalogu wszystkich firm i instytucji, działających na terenie miasta Jasła oraz powiatu jasielskiego. Przyniesie to pozytywne skutki zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla mieszkańców, którzy w łatwy sposób znajdą firmę w określonej kategorii branżowej z terenu Jasła i powiatu jasielskiego. Jedną z ważniejszych części Portalu jest Katalog Firm i Instytucji. Zawiera on najbardziej aktualną (aktualizowaną codziennie) bazę danych firm i instytucji z Jasła i powiatu jasielskiego. Każdy obiekt jest zakwalifikowany do odpowiednich kategorii. Znalezienie firmy jest możliwe poprzez przeglądanie kategorii Katalogu, wyszukiwarkę.

ROZRYWKA

             Inny, równie ważny dział Portalu, to na bieżąco aktualizowana baza imprez i wydarzeń. Nasi użytkownicy w każdej chwili mogą sprawdzić jakie imprezy i wydarzenia odbywają się aktualnie w Jaśle i powiecie jasielskim. W jednym miejscu skupiamy informacje o wydarzeniach ostatnich dni, o planowanych imprezach.

WSPÓŁPRACA Z LOKALNYMI MEDIAMI

             Jako portal staramy się współpracować z instytucjami miejskimi, lokalnymi mediami , czy też z placówkami edukacyjno - rozrywkowymi, obejmując patronat medialny nad wybranymi wydarzeniami. 100% aktualność prezentowanych wydarzeń jest niewątpliwie podstawowym atutem Portalu Wirtualnejasle. Portal www.WirtualneJaslo.pl stara się aktywnie uczestniczyć w imprezach odbywających się w Jaśle i powiecie jasielskim.


Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Każdy może być współredaktorem tego portalu. Jeśli chciałbyś publikować swoje teksty, podzielić się swoim problemem, albo przedstawić pogląd na jakąś sprawę, daj znać a zajmiemy się tym. Moim założeniem jest, by portal był jak najbliżej problemów mieszkańców naszego powiatu i miasta. Przyjmujemy sugestie wszystkich mieszkańców miasta Jasła i powiatu jasielskiego.

Zdjęcia z Portalu www.wirtualnejaslo.pl mogą być pobierane i publikowane na innych portalach i czasopismach, tylko i wyłącznie za pisemną zgodą autora - prośba o zgodę : napisz prośbę o zgodę : wirtualnejaslo@wp.pl 

Liczba odsłon: 33105

Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Marne zarobki zastępcy burmistrza Jasła Przemysława Baciaka
25 czerwca 2024
Zastępcą burmistrza Miasta Jasła jest Przemysław Baciak. Nadzoruje on  obszar edukacji, promoc..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024