Artykuły
XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024 – zapraszamy do kibicowania!
28 maja 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Około 500 zawodników z 12 państw będziemy mogli zobaczyć podczas XXIII Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2024. Sportowa rywalizacja w siatkówce oraz w judo rozpocznie się w najbliższy weekend 31 maja, a zakończy 2 czerwca.  

W piątek (31 maja) o godzinie 17 na jasielskim rynku odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia Festiwalu, po której w JDK odbędzie się uroczysta akademia z okazji 25-lecia UKS „MOSiR” Jasło.

SiatkówkaTurniej piłki siatkowej rozgrywany będzie na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle oraz na hali MOSiR. Mecze rozgrywane będą od godziny 9 w piątek i niedzielę oraz od godziny 10 w sobotę. W turnieju udział weźmie 16 drużyn: VK SideOut-Polonia London (Anglia), Jerusalem Club (Palestyna), SC 1983 Mutterstadt e.V (Niemcy), Rhodes Island Team (Grecja), KZ GRACJA Uralsk (Kazachstan), Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda (Serbia), ŻOK Vardar Skopje (Macedonia), SKŠ ZŠ MikulovaPraha (Czechy), CK Sparta Sambor (Ukraina), LPS CSS Bihorul Oradea (Rumunia), ZŠ MLYNSKÁ Stropkov (Słowacja), ŠK ELBA Prešov (Słowacja), TSV Sanok (Polska), Karpaty MOSiR Krosno (Polska), KS WISŁOKA Dębica (Polska), UKS „MOSiR” Jasło (Polska).

JudoW sobotę na hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki rywalizować będą judocy. W zawodach weźmie udział około 220 zawodników reprezentujących trzy kraje: Słowację, Czechy i Polskę. Wszystkie walki odbędą się w tym dniu, natomiast ceremonia zakończenia turnieju judo zaplanowana została tuż po walkach finałowych.

W niedzielę (2 czerwca) około godziny 15 na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle planowana jest oficjalna ceremonia zakończenia turnieju siatkarskiego, podczas której zostaną rozdane puchary i medale.

Liczba odsłon: 352


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024