Artykuły
Wokaliści JDK nagrodzeni w Złotej Szpili
28 listopada 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Karolina Polak zdobyła trzecie miejsce w kategorii „piosenka” w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego w Przemyślu „O złotą szpilę”. W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymali: Laura Gondek i Onofrio Della Medaglia. Cała trójka uczęszcza na zajęcia śpiewu do Jasielskiego Domu Kultury. Konkurs odbył się 25 listopada br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

 

Karolina, która piosenką „Ty, Mamusia i ja” wyśpiewała trzecie miejsce, wystąpiła także - obok Natalii Żegleń i Jonatana Maciejowskiego - w turnieju kreacji słowa (recytacja). Wokalistów do konkursu przygotowała Ewa Grzebień, instruktor ds. muzyki w JDK, (podczas turnieju wystąpiła w roli akompaniatora), natomiast recytatorzy prowadzeni byli przez Helenę Gołębiowską, instruktora Młodzieżowego Koła Recytatorskiego.

„Złota Szpila” to  Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego, który ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje cztery dziedziny twórczości: plastykę, muzykę, kreację słowa i literaturę. Jest otwarty dla młodzieży i dorosłych, (również osoby niepełnosprawne), którzy tworzą amatorsko i chcą pokazać otaczający świat przez wybrany przez siebie, artystyczny i oryginalny sposób.

JDK

Liczba odsłon: 666


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czy inni radni Rady Powiatu w Jaśle pójdą w ślad Pawła Nowaka ?
25 maja 2024
Paweł Nowak – radny Rady Powiatu w Jaśle, wybrany z Okręgu  nr 4 obejmującego gminę Brzy..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024