Artykuły
Ostatni występ Pawła Setlaka
20 czerwca 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W symbolicznej 7. minucie meczu z LKS-em Czeluśnica byliśmy świadkami ważnego i wzruszającego wydarzenia. Po raz ostatni w biało-czarnych barwach z boiska zszedł Paweł Setlak.

Foto: Daniel Aleksander

Paweł Setlak to ostatni z tzw. starej gwardii zawodników. Z Czarnymi Jasło związany od najmłodszych grup młodzieżowych. W zespole seniorów zaliczył ponad 200 występów. Nadszedł moment, w którym powiedział „dziękuję”.

– Zakończenie swojej przygody z Czarnymi Jasło to jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie podjąłem w życiu. Po tych wszystkich latach spędzonych w klubie zachowam mnóstwo wyjątkowych wspomnień, które zapamiętam na zawsze. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Był, będzie, jest, Jasielski JKS – pożegnał się Paweł Setlak.

Paweł Setlak zadebiutował w pierwszej drużynie seniorów w wieku 19 lat. Miało to miejsce w dniu 11 listopada 2009 roku podczas spotkania Klasy Okręgowej ze Startem Rymanów. Na boisku pojawił się w 66. minucie zastępując Karola Matysika. Od tego momentu przez 12 sezonów i 217 występów napisał biało-czarnymi zgłoskami piękną historię.

Czarni Jasło

Foto: Daniel Aleksander

 

Liczba odsłon: 247


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024