Artykuły
Złóż projekt do JBO – masz czas tylko do końca czerwca
19 czerwca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Przypominamy, że tylko do końca czerwca można zgłaszać jeszcze propozycje projektów w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2025 r. Zgłosić je może każdy jaślanin, który ma ukończone 13 lat i zebrał pod swoją propozycją poparcie w postaci podpisów 25 mieszkańców Jasła.

Projekty podzielone są na dwie kategorie:inwestycyjne (np. budowa czy remonty obiektów), o wartości do 400 tys. złtzw. „miękkie”, obejmujące działania np. w obszarze kultury, sportu, edukacji i spraw społecznych, o wartości do 100 tys. zł.Swoje pomysły można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle oraz w Systemie do Komunikacji z Mieszkańcami Jasła. Formularze dostępne są również w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. nr 19). Do każdej propozycji projektu należy dołączyć listę poparcia podpisaną przez 25 mieszkańców Jasła, którzy ukończyli 13 rok życia.

Wzory formularzy, regulaminy oraz poradnik składania propozycji projektu znajdują się pod adresem: https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budzet/kampania-informacyjna/5

Szczegółowe informacje w sprawie naboru propozycji projektów można uzyskać:tel. (13) 4482 501 lub (13) 4482 506, e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 314


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024