Artykuły
VI Bieg Lotnej w Haczowie – moc atrakcji dla całej rodziny!
19 czerwca 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

30 czerwca 2024 roku, po raz szósty wystartuje Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918-1921”. Bieg Lotnej odbędzie się na dystansie 12 km, a marsz Nordic Walking na dystansie 11,5 km. Piękne widoki na trasie, pyszny posiłek regeneracyjny oraz niesamowita lokalna atmosfera – to wszystko sprawia, że warto zaplanować ostatnią czerwcową niedzielę właśnie w Haczowie!

Oprócz zawodów Gmina Haczów przygotowała szereg atrakcji: festiwal kolorów, pokazy Wojska Polskiego, stoiska kół gospodyń wiejskich. O godz. 18:00 dzień uświetni koncert zespołu "To jest to", a na zakończenie, około godziny 20:00, imprezę zakończy puszczanie wianków.

Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody: Lot szybowcem, zestaw łazienkowy Rodan, voucher do SPA w Dworze Kombornia, fotel od firmy Nowy Styl, a dla najszybszych zawodników nagrody: m.in. bony do sklepu Martes.

Uczestnicy wystartują o godz. 15:00 z haczowskiego stadionu i po pokonaniu zarówno widokowej jak i leśnej trasy finiszują w pięknym Parku Dworskim. Limit na pokonanie 12 km trasy biegowej i 11,5 km trasy Nordic Walking to 2 h. Trasy są idealne zarówno dla początkujących biegaczy, jak i tych bardziej wprawionych.

Data: 30.06.2024 r.

Baza i Biuro Zawodów: Stadion LKS Haczów, Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie

Zapisy: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

Strona www: www.bieg.haczow.pl

Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/

Liczba odsłon: 270


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024