Artykuły
Za nami III Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego
18 czerwca 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Na terenie MOSiR w Jaśle odbył się III Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego. Triumf w rozgrywkach odnieśli zawodnicy reprezentujący barwy IPA Jasło. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy IOKP Jasło, a na trzecim funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Jaśle.

fot: IPA Jasło

W ubiegłą sobotę, na boisku sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się III Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego. Organizatorem wydarzenia było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Jasło. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Jasła Adam Kostrząb.

fot: IPA Jasło

Tym razem w zawodach uczestniczyło cztery drużyny reprezentujące służby mundurowe powiatu jasielskiego, w tym jeden zespół ze szkoły średniej o profilu mundurowym. Zespoły rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Podczas rozgrywek wszystkim zawodnikom nie zabrakło zaangażowania i woli walki. Rywalizacja była zacięta, lecz odbywała się w duchu fair play. Nad przestrzeganiem przepisów czuwali sędziowie: Daniel Aleksander, Łukasz Podgórski oraz Sławomir Rak.

fot: IPA Jasło

Po rozegraniu wszystkich spotkań, zwycięzcami okazali się zawodnicy IPA Region Jasło, którzy w całym turnieju strzelili dziewięć goli, tracąc po drodze tylko jedną bramkę. Drugie miejsce zajęli zawodnicy IOKP Jasło, trzecie funkcjonariusze ZK w Jaśle, a czwarte uczniowie z LO w Kołaczycach.

fot: IPA Jasło

Najlepszym zawodnikiem został Marcin Machowski z IPA Region Jasło.

fot: IPA Jasło

Puchary i medale uczestnikom wręczał Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle Marcin Węgrzyn oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle Jerzy Okarma, a także Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Jasło Bogusław Łach.

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

fot: IPA Jasło

dl

 

Liczba odsłon: 342


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024