Artykuły
Zapraszamy na Dzień Taty w GEN-ie
17 czerwca 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Od Dnia Taty dzieli nas zaledwie kilka dni. Z myślą o wszystkich ojcach i ich pociechach postanowiliśmy zaproponować Wam wspólne spędzenie święta wszystkich tatusiów. W najbliższy piątek (21 czerwca br.) zapraszamy do Generatora Nauki GEN, gdzie będą czekać na Was warsztaty programowania z klockami LEGO i ekscytujący spacer po desce strachu w naszej pracowni wirtualnej rzeczywistości.

Nie od dziś wiadomo, że warsztaty programowania z klockami LEGO, które z powodzeniem prowadzą nasi edukatorzy, to doskonały sposób na rozwój kreatywnego myślenia, umiejętności rozwiązywania złożonych problemów oraz logicznego myślenia.

Do wspólnej zabawy z zestawami LEGO Education Spike Prime zapraszamy wszystkich tatusiów wraz z pociechami. Zajęcia adresujemy do dzieci w wieku od 7 lat. Warsztaty odbędą się w godz. 15.45 – 16.45. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy prowadzimy pod numerami tel. 13 448 25 00 i 13 448 25 07.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Wizyta w GEN-ie będzie też nie lada gratką dla miłośników nowych technologii i osób szukających mocnych wrażeń. W piątkowe popołudnie, w naszej pracowni wirtualnej rzeczywistości znajdziecie gogle VR i specjalną aplikację, która pozwoli Wam cieszyć się spacerem na dużej wysokości. Do spaceru po desce strachu zapraszamy tatusiów i dzieci w wieku od 10 lat. Atrakcja będzie czynna w godz. 15.00 – 17.00. W tym przypadku nie prowadzimy zapisów.

Wstęp do pracowni VR jest bezpłatny.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Taty!    

Generator Nauki GEN 

Liczba odsłon: 335


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024