Artykuły
Jak zostać Ambasadorką na XX-lecie Polski w Unii Europejskiej? Nic prostszego!
13 czerwca 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Stowarzyszenie Kobiety w Centrum, we współpracy z Komisją Europejską, organizuje po raz kolejny Regionalne Akademie Liderek. W ciągu następnych kilku miesięcy, kilkaset kobiet z całej Polski weźmie udział w tym, którego celem jest rozwijanie umiejętności liderskich i wspieranie lokalnych społeczności.

O wydarzeniu

Pierwszy event odbędzie się w Kombornii w województwie podkarpackim w najbliższą sobotę, 15 i 16 czerwca. Te dwudniowe warsztaty regionalne dla pierwszych 40 uczestniczek, mają na celu:Edukację dotyczącą roli UE w rozwoju Polski, ze szczególnym uwzględnieniem spraw istotnych dla kobiet.Wprowadzenie komunikacji jako kluczowej umiejętności interpersonalnej, zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w rozwoju zawodowym.Wyrównywanie szans poprzez wzmacnianie kobiet oraz ich rozwoju osobistego.Z warsztatu zostaną wyłonione 2-3 Ambasadorki, które następnie przeprowadzą warsztaty edukacyjne o wpływie Unii na Polskę w naszym regionie, a następnie będą miały okazję pojechać do Brukseli na kilkudniowy wyjazd szkoleniowy w ramach współpracy z Komisją Europejską.

Kto może zostać Ambasadorką?

Ambasadorki to kobiety reprezentujące różne środowiska, lokalne liderki naszej społeczności. Ich zadaniem jest przekazywanie idei i wartości wspólnej Europy

Ambasadorki mają możliwość współpracy z trenerami m.in. ze Szkoły Liderów im. Zbigniewa Pełczyńskiego oraz Team Europe Direct, nawiązania licznych relacji i rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych oraz wiedzy. To także szansa na zorganizowanie własnego szkolenia o Unii Europejskiej, rozwój osobisty i zdobycie cennego doświadczenia.

Stowarzyszenie Kobiety w Centrum

Stowarzyszenie wspiera i rozwija niezależność oraz solidarność kobiet. Organizuje programy, konferencje, szkolenia, warsztaty i wydarzenia kulturalne, prowadzi kampanie społeczne, promuje naukę, rozwój kultury, sztuki oraz inicjatywy proekologiczne. Stowarzyszenie Kobiety w Centrum jest organizacją, która wspiera kobiety na wielu płaszczyznach – praca, dom, życie publiczne i społeczne.

 

Katarzyna Rysz - Jęczkowska

Liczba odsłon: 303


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024