Artykuły
Zapraszamy na szóste spotkanie cyklu Liderka z Jasła
13 czerwca 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

19 czerwca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się szóste w 2024 r. spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

Tym razem Panie dowiedzą się jak wycenić wartość firmy, poznają najczęściej stosowane metody wyceny oraz korzyści z niej płynące. Porozmawiamy także o cechach dobrego biura rachunkowego i zasadach jego wyboru.

W drugiej części spotkania Panie dowiedzą się dlaczego język angielski jest kluczowy dla kobiet w biznesie oraz jak znajomość języka angielskiego wpływa na rozwój kariery, budowanie relacji i zdobywanie międzynarodowych rynków przez kobiety.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek w formule Business speed dating.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 18 czerwca 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.

 

Liczba odsłon: 406


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024