Artykuły
Jasielscy policjanci ćwiczyli strzelanie w Łupkowie
12 czerwca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Wyszkolenie strzeleckie, stojące na wysokim poziomie jest niezwykle ważne w pracy policjanta. Dlatego jasielscy funkcjonariusze cyklicznie ćwiczą strzelanie w różnych warunkach oraz z różnych typów broni. Tym razem, szkolili się na strzelnicy w Łupkowie.

W ubiegłym tygodniu, na Strzelnicy Zakładu Karnego w Łupkowie, jasielscy policjanci odbyli doskonalenie zawodowe z wyszkolenia strzeleckiego. Na co dzień, funkcjonariusze w służbie posiadają na indywidualnym wyposażeniu broń krótką. Policjanci podczas różnego rodzaju czynności służbowych mogą jednak korzystać również z broni pośredniej czy broni długiej.

Pod czujnym okiem instruktorów oraz przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, mundurowi oddali wiele celnych strzałów z karabinku AKMS. Przypomnieli sobie także obsługę tego typu broni. Dzięki takim cyklicznym ćwiczeniom, poziom wyszkolenia jasielskich policjantów niewątpliwie będzie wciąż wzrastał.

dl

 

Liczba odsłon: 864


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~ja  |  środa, 12 czerwca 2024 14:16
dobrze dobrze bo jak Tramp wygra i lepenowcy z Francji to Putinas wkroczy do Europy na tarczy .. wiec wszystko zalezy od nas jak długo i jak potrafimy sie bronic
#2  ~Bro  |  środa, 12 czerwca 2024 12:41
Jakie straty wśród policjantów?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024