Artykuły
Czarni wzięli rewanż na Tempie
02 czerwca 2024 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Czarni Jasło po bramce w doliczonym czasie gry odprawili z kwitkiem drużynę Tempa Nienaszów. Zwycięstwo dało upragniony awans do 4. ligi podkarpackiej.

Mecz przebiegał w spokojnym tempie, bez szaleńczych ataków z jednej czy drugiej strony. Wpływ na to mogła mieć poprzednia kolejka Klasy Okręgowej rozgrywana raptem dwa dni temu. W pierwszej połowie padł jeden gol autorstwa Wiktora Fary, który po indywidualnej akcji pokonał golkipera Wiktora Cyrana. Goście zagrażali jedynie po stałych fragmentach gry. Po jednym z nich zdobyli wyrównującą bramkę, a do siatki trafił Wojciech Kiełtyka. Po wyrównaniu do głosu znowu zaczęli dochodzić jaślanie, co przyniosło efekt w doliczonym czasie spotkania, gdy decydującego o zwycięstwie gola strzelił głową Mateusz Michoń.

Czarni Jasło – Tempo Nienaszów 2:1 (1:0)1:0 Fara (26)1:1 W. Kiełtyka (61)2:1 Michoń (90+1)

Żółte kartki: Mastaj, Michoń, Suszko – Kurdziel, Pęcak.

Sędziował: Krężałek (Klimkówka).

Czarni: Lepucki – Tragarz, Suszko, Remut, Kosiba – Mastaj, Janus – Michoń, Potera (70 Rzońca), Fara (75 Polakiewicz) – Macnar.

Tempo: Cyran – Gierlasiński, Wygonik, Pęcak, Munia (52 Musiał) – K. Kiełtyka, Świątek – Kurdziel, A. Majka (82 Gołąb), Słota (77 R. Majka) – W. Kiełtyka.

Czarni Jasło

 

Liczba odsłon: 407


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024