Artykuły
Zakończenie roku szkolnego maturzystów I LO w Jaśle
14 maja 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Mszy Świętej przewodniczył ks. Łukasz Ślusarczyk, który podkreślił, że jest to zarówno Msza Święta dziękczynna za 4 lata spędzone w szkole, jak i błagalna o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego i dobry wybór drogi życiowej. Ks. Łukasz pogratulował młodzieży ukończenia liceum, podziękował za tworzenie wspaniałej szkoły. Na koniec życzył każdemu zawierzenia swojej przyszłości Bogu i spotkania prawdziwych przyjaciół.

Następnie dyrekcja, nauczyciele, zaproszeni rodzice i młodzież zebrali się w auli I LO. Po przywitaniu wszystkich zebranych głos zabrał dyrektor I LO – pan Jacek Nawrocki, który wyraził podziękowanie dla rodziców, grona pedagogicznego i uczniów za ogromny wkład pracy i osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce i zachowaniu. Wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa, a rodzice listy gratulacyjne z rąk dyrektora szkoły. Nagrody dla uczniów ufundowała Rada Szkoły i Rada Rodziców przy I LO w Jaśle.

Tegorocznych absolwentów pożegnała przewodnicząca Samorządu Szkolnego – Ewelina Hanula, życząc koleżankom i kolegom powodzenia na maturze. Natomiast w imieniu maturzystów głos zabrała Barbara Klocek, która w minionym roku pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu Szkolnego. Absolwentka wyraziła wdzięczność wszystkim wychowawcom i nauczycielom za trud pracy dydaktycznej i wraz z delegacją maturzystów złożyła kwiaty na ręce dyrekcji.

Po części oficjalnej wystąpili uczniowie klas: 1B, 1F, 2D, 2E, 3A i 3C w montażu słowno-muzycznym utrzymanym w konwencji szkolnej audycji radiowej, w której znalazła się nawet krótka powtórka dla maturzystów. Program artystyczny przygotowany humorystycznie i żartobliwie wprawił publiczność w dobry nastrój.

Wiele optymizmu, wysokich wyników na maturze i zdobycia indeksów na wymarzone uczelnie -życzymy wszystkim maturzystom!

I LO Jasło

 

Liczba odsłon: 732


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~absolwent  |  poniedziałek, 20 maja 2024 00:40
LO 14 zaorane!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
ZASIŁKI – dyżur telefoniczny Oddziału ZUS w Jaśle
24 czerwca 2024
W poniedziałek, 24 czerwca, odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024