Artykuły
Słodko – gorzko. Dzień Matki z JDK
13 maja 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

„Słodko – gorzki recital na dwa serca” to pierwszy taki projekt aktorskiego małżeństwa Dagny i Mateusza Mikosiów. Jest to muzyczna podróż przez XX wiek, złożona z najpopularniejszych polskich utworów skupionych wokół tematu miłości i relacji damsko-męskich. Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy do Jasielskiego Domu Kultury 26 maja br. o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie JDK lub on line.

Dagny i Mateusz wykonają solowe ballady, energetyczne duety i kabaretowe szlagiery z repertuaru m. in. Hanny Banaszak, Anny Jantar, Mieczysława Fogga, Kaliny Jędrusik, Zbigniewa Wodeckiego, Katarzyny Sobczyk i Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu usłyszymy „Tą ostatnią niedzielę”, „Bo we mnie jest seks”, „Bombonierkę”, „Jej portret”, „Oczy tej małej”, „Cud i miód”, „Czy te oczy mogą kłamać”.Sceniczna charyzma, aktorskie doświadczenie i wzajemna miłość śpiewającej pary, a także energetyczne aranże towarzyszącego im na scenie pianisty Mikołaja Babuli gwarantują przepyszną muzyczną ucztę, trafiającą w nawet najbardziej wybredne gusta. Czasem słodką, czasem gorzką a czasem nawet lekko pikantną.

JDK/Materiały Organizatora

Liczba odsłon: 445


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024