Artykuły
Młodzież z zagranicznej wymiany w ramach Programu Erasmus+ w Ożennej!
12 maja 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej już po raz kolejny gości młodzież z wymiany w ramach Programu Erasmus+ pt. „Nature in Education Education in Nature”. Uczniowie, pochodzący z Polski, Rumunii, Ukrainy, Bułgarii, Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i Ukrainy, spotkali się przede wszystkim po to, by móc nawiązać kontakty z rówieśnikami z innych państw o podobnych zainteresowaniach. Kierowała nimi również chęć poznania innej kultury i wzięcia udziału we wspólnych zajęciach gwarantujących możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z zakresu edukacji ekologicznej na arenie międzynarodowej.

W dniu 10 maja br., Adam Pawluś – Starosta Jasielski, odwiedził Ożenną, by móc osobiście powitać, spotkać się i porozmawiać z zagranicznymi gośćmi. Wraz z młodzieżą poruszył wiele ciekawych tematów nie tylko z zakresu ekologii. Przybliżył im również historię naszego państwa i Powiatu Jasielskiego.

Ponadto, każdego z uczestników obdarował pamiątkowym upominkiem. Gospodarz Powiatu Jasielskiego został bardzo ciepło przyjęty. Młodzi ludzie z chęcią podejmowali konwersację na wiele tematów i zadawali mnóstwo pytań.

Na koniec wręczyli Adamowi Pawlusiowi drobny upominek, a jeden z gości stworzył nawet pamiątkowy portret dedykowany specjalnie dla Starosty Jasielskiego. Pani Maria która jest koordynatorem grupy Erazmus Plus wypowiedziała się z zachwytem na temat funkcjonowania OEE w Ożennej i jego wyposażenia. Bardzo pozytywnie oceniła zarządzanie ośrodkiem przez Panią Grażynę Leńczuk i Katarzynę Dedo.

SP Jasło

 

Liczba odsłon: 487


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prace renowacyjne przy polichromii w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Osobnicy
12 lipca 2024
Rozpoczęły się prace renowacyjne przy polichromii we wnętrzu kościoła parafialnego pw. św. Stan..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024