Artykuły
Bezpłatne seanse filmów 3D w GEN-ie! Ruszają zapisy
16 kwietnia 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Generator Nauki GEN jest miejscem, które łączy w sobie zainteresowanie wiedzą naukową z fascynacją nowymi technologiami. Z myślą o wszystkich pasjonatach rozwoju naukowego i technologicznego postanowiliśmy wyposażyć jedną z naszych pracowni w ultranowoczesny sprzęt do wirtualnej rzeczywistości (VR). W najbliższą środę (17 kwietnia) i czwartek (18 kwietnia) zapraszamy dorosłych mieszkańców Jasła (18-60 lat) do udziału w bezpłatnych seansach filmów 3D w GEN-ie. Rozpoczęliśmy już zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Wygenerowane z zastosowaniem technologii informatycznych trójwymiarowe obrazy, które można oglądać dzięki wykorzystaniu specjalnych urządzeń, budzą zainteresowanie nie tylko dzieci i młodzieży. Wirtualna rzeczywistość coraz częściej wkracza również do świata osób dorosłych. Z powodzeniem można wykorzystywać ją bowiem do rozrywki, pracy, czy też nauki.

Wirtualna rzeczywistość daje mnóstwo możliwości. Dlatego też postanowiliśmy wyposażyć jedną z naszych pracowni w urządzenia umożliwiające zanurzenie się w wirtualnym świecie. Osoby odwiedzające GEN będą mogły skorzystać z 20 zestawów do wirtualnej rzeczywistości, w skład których wchodzą: gogle VR, kontrolery, powerbanki oraz aplikacje i filmy.

Chcemy zaprosić mieszkańców Jasła do przetestowania nowo zakupionych urządzeń. W tym celu zorganizowaliśmy bezpłatne seanse filmów 3D, które odbędą się w najbliższą środę (17 kwietnia, godz. 16.00) i czwartek (18 kwietnia, godz. 9.45) w Generatorze Nauki GEN (ul. Bednarska 2). Oferta adresowana jest do dorosłych mieszkańców miasta (18-60 lat). Czas trwania pokazu wynosi 30 min. Zapisy na bezpłatne seanse filmów 3D w GEN-ie prowadzimy pod numerami tel. 13 448 25 07 i 13 448 25 09. Liczba miejsc jest ograniczona.Realizacja pokazów filmów i szkolenia z zakresu technologii związanych z wirtualną rzeczywistością wraz z dostawą sprzętu VR realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.  

 

GEN

Liczba odsłon: 438


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ile zarabiają sołtysi w gminie Dębowiec - Wybory sołtysów 16 czerwca 2024 roku
29 maja 2024
16 czerwca 2024 roku odbędą się wybory sołtysów wsi w Gminie Dębowiec. Poniżej przedstawiamy ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024