Artykuły
Laureaci IV edycji konkursu „Lajkuję - nie hejtuję” odebrali nagrody
28 marca 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło
Wczoraj w auli Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom IV edycji konkursu plastycznego „Lajkuję – nie hejtuję”. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

fot: KPP Jasło

Konkurs plastyczny „Lajkuję – nie hejtuję”, to coroczne przedsięwzięcie, które ma na celu promocję bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie, uwrażliwienia na właściwe zachowanie się w cyberprzestrzeni, promocję tolerancji i postaw empatycznych. Jego celem było także zwrócenie uwagi na prawne konsekwencje niewłaściwych zachowań w sieci oraz promocja działań przeciwstawiających się zjawisku cyberprzemocy i mowy nienawiści.

fot: KPP Jasło

W tym roku odbyła się już czwarta edycja konkursu, którego organizatorami byli Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

fot: KPP Jasło

Wczoraj laureaci konkursu odebrali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody. Gratulacje złożyli im także m.in. Adam Pawluś–Starosta Jasielski, Grażyna Leńczuk–Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz mł. insp. Krzysztof Łopuszański–Komendant Powiatowy Policji w Jaśle.

fot: KPP Jasło

Wyniki konkursu opublikowane zostały wcześniej. Prace laureatów można obejrzeć na stronie Młodzieżowego Domu Kultury.

fot: KPP Jasło

W holu Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostaną wystawione nagrodzone prace z miejsc I - III. Będą one przypominać wszystkim, że walka z hejtem, mową nienawiści i cyberbezpieczeńswo, to jeden z naszych priorytetów.

fot: KPP Jasło

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom, a także ich nauczycielom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

dl

 

Liczba odsłon: 866


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024