Artykuły
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle realizują projekty w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii
27 marca 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Działalność 2 zespołów z II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle realizujących projekty w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” została dostrzeżona i doceniona przez organizatorów Youth CAMp.

Youth CAMp to wydarzenie, które łączy w sobie Ogólnopolską Giełdę Projektów Młodzieżowych oraz Forum Rad Młodzieżowych. Uczniowie II LO zostali tam zaproszeni, aby zaprezentować swoje projekty. Czym się zajmują?

"Pomoc na czasie"- Zorganizowali m.in. kiermasze ze słodkościami, koncerty świąteczne w JDK, II LO, DPS Kołaczyce. Regularnie spotykają się z Paniami z DPS Kołaczyce i Klubu Seniora w Dębowcu, promują w mediach społecznościowych wsparcie dla seniorów. 8 marca wyszli na ulicę miasta obdarowując kwiatami przypadkowo spotkane starsze Panie."Spektrum Możliwości"- Edukują w mediach społecznościowych na temat spektrum autyzmu, zorganizowali koncert świąteczny i kiermasz sensoryczny. Za zebrane fundusze wkrótce kupią pufy do kącika wyciszenia w szkole. 

Spotkania innych uczniów z całej Polski, konfrontacja z różnymi inicjatywami były dla nich nie tylko wyróżnieniem, ale i bardzo kształcącym doświadczeniem.

II LO Jasło 

 

Liczba odsłon: 545


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024