Artykuły
Młodszy insp. MIROSŁAW KAWA odszedł z Jasła i nie jest już zastępcą komendanta Powiatowego Policji w Jaśle
27 marca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Młodszy insp. MIROSŁAW KAWA odszedł z Jasła i od 25 marca 2024 roku jest pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie.

p.o.KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI w Strzyżowie-   młodszy inspektor Mirosław Kawa - fot. KPP Jasło

Do dnia przeniesienia Mirosław Kawa był na stanowisku  I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.  Służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach. Jest Absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Akademii Pedagogocznej w Krakowie.

Był Naczelnikiem Sekcji Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach, I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach oraz Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

mł. insp. Krzysztof Łopuszański - fot. KPP Jasło

Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle jest  mł. inspektor Krzysztof Łopuszański, który służbę  w Policji pełni od 1996 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Mł. insp. Łopuszański wcześniej był Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Rymanowie, Komendantem Komisariatu Policji w Rymanowie, Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie, a od 01.02.2019 roku pełnił funkcję  Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

kom. Bartłomiej Świerczek - fot. kpp Jaslo

Zastępcą Komendata Policji w Jaśle jest komisarz Bartłomiej Świerczek.

Z nieoficjanlnych informacji wynika, że następcą Mirosława Kawy na stanowisku I Zastępcy Komendanta KPP w Jaśle ma być jeden z policjantów innej jednostki.

Red.

 

 

 

 

Liczba odsłon: 1657


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~nikt  |  środa, 27 marca 2024 10:31
Czy zastępcą zostanie Krzysztof Skowron????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024