Artykuły
Kolejnych 16 kierowców straciło prawa jazdy
27 marca 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali do kontroli drogowej 16 kierujących, którzy zdecydowanie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi każdemu z nich zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci z jasielskiej drogówki, nieustannie dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po drogach powiatu jasielskiego. Często zdarza się, że swoją służbę pełnią także na drogach sąsiednich powiatów. Mundurowi zawsze skutecznie stopują zapędy tych, którzy nadmiernie przekraczają dopuszczalną prędkość.

W miniony weekend, w trakcie kontrolowania prędkości z jaką poruszają się kierujący, ujawnili 16 przypadków przekroczenia jej o ponad 50 km/h. Każdy z kierowców stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące. Dziesięciu z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami, natomiast w pozostałych sześciu przypadkach funkcjonariusze sporządzili dokumentacje o skierowanie wniosku o ukaranie do sądu.

Policja apeluje:

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a na drogach będzie panował wzmożonych ruchu. Pamiętajmy, że polepszające się warunki pogodowe i coraz to wyższa temperatura nie zwalnia nas z przestrzegania określonych limitów prędkości. Jej nadmiernie przekraczania wciąż jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego stosujmy się do ograniczeń, aby każdy z nas dojechał bezpiecznie do celu.

dl

 

Liczba odsłon: 489


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ile zarabiają sołtysi w gminie Dębowiec - Wybory sołtysów 16 czerwca 2024 roku
29 maja 2024
16 czerwca 2024 roku odbędą się wybory sołtysów wsi w Gminie Dębowiec. Poniżej przedstawiamy ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024