Artykuły
Adaptacja do zmian klimatu – wypełnij ankietę do 24 marca
15 marca 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Jak najlepiej przygotować Jasło do zmieniających się warunków klimatycznych, a tym samym zminimalizować straty gospodarcze i społeczne? Zabierz głos w dyskusji i wypełnij ankietę. Masz czas do 24 marca.

Miasto Jasło przystąpiło do przygotowania Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu do 2030 roku. W planie określone zostaną wpływy zmian klimatycznych na miasto oraz wskazane będą sektory i obszary wrażliwe na te zmiany. Wszystko to ma prowadzić do wypracowania katalogu działań, które powinny być przeprowadzone.

Dzięki tym wytycznym miasto będzie mogło podejmować działania, które zminimalizują negatywne skutki ekonomiczne, społeczne i środowiskowe wynikające ze zmian klimatycznych.

Ankieta znajduje się pod linkiem https://konsultacje.um.jaslo.pl/konsultacje/ankieta/badanie-dotyczace-miejskiego-planu-adaptacji-do-zmian-klimatu-dla-miasta-jasla,WGYK, a jej wypełnienie zajmuje około 5 minut.

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 602


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024