Artykuły
Co w telewizji TRWAM o TVP mówiła posłanka Maria Kurowska z Jasła
13 lutego 2024 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

W programie Telewizji TRWAM  „Rozmowy Niedokończone”  wzięła udział poseł Maria Kurowska z Jasła, poseł -  były minister sprawiedliwości, dr hab. Marcin Warchoł oraz kandydat do władz samorządowychz Podkarpacia Krzysztof Mączka.

Maria Kurowska - poseł na Sejm RP z ramienia Suwerennej Polski Zbigniewa Ziobry

Tematem rozmowy była polityka ogólnopolska i lokalna.

Co mówiła posłanka Maria Kurowska

- Dla mnie polityka jest to dobro i troska o dobro wspólne. Zawsze postrzegałam tak politykę i tak ją próbuję realizować, bo gdybym inaczej ją rozumiała, to w polityce bym nie była. Jeżeli jest to roztropna troska o dobro wspólne to gdziekolwiek jestem - czy byłam przewodniczącą Rady Powiatu, czy burmistrzem miasta Jasła, czy wicemarszałkiem, czy teraz posłem, to zawsze mam przed sobą dobro wspólne.

Szkoda, że przy zmianie władzy politycy nie patrzą na kompetencje. My byliśmy spokojni. Jeżeli ktoś był na stanowisku, był dobry i miał niedaleko do emerytury, to się go zostawiało. Natomiast obecna władza mocno sobie poczyna, gdyż od pierwszego zwalnia osoby związane z poprzednią władzą.

Przykładem była Telewizja Polska. Kiedy łamaliśmy się opłatkiem w Sejmie, a ja dostaję SMS-a, że właśnie weszli do Telewizji, odcięli sygnał i nie mamy własnej telewizji. Dla mnie to był szok. To nie jest smaczne, to jest nieładne, to nie świadczy o dobrym stylu uprawiania polityki - mówiła posłanka Maria Kurowska.

Red.

 

Liczba odsłon: 863


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024