Artykuły
W Jaśle zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – początek kampanii wyborczej Adama Kostrząba.
11 lutego 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Czy słodkie pączki pomogą Adamowi Kostrząbowi zostać burmistrzem Jasła? W Jaśle zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – to początek kampanii wyborczej Adama Kostrząba.

Adam Kostrząb jest kandydatem na stanowisko burmistrza Miasta Jasła w zbliżających się wyborach z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców ODNOWA.

Kandydat na burmistrza Jasła  Adam Kostrząb wraz z grupą radnych Rady Miejskiej Jasła - Agnieszką Sobczyk, Iwoną Dziedzic  oraz Barbarą Pilut na płycie jasielskiego rynku rozdawał pączki oraz ulotki wyborcze.

Tłusty czwartek zwany zapustami rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.  Tradycyjnie tego dnia smaży się lub kupuje pączki i faworki.

Z tej też okazji KWW ODNOWA na płycie jasielskiego Rynku rozdawał „wyborcze pączki”.

Rozdawanie pączków to pomysł ciekawy, chociaż  trochę przesłodzony po 8 latach życia w kraju "mlekiem i miodem płynącym".

Teraz czekamy na to, że kandydat na burmistrza Jasła Adam Kostrząb  przedstawi merytoryczne pomysły dotyczące  funkcjonowania i rozwoju  Miasta Jasła.

Adam Kostrząb urodził się w Nowym Żmigrodzie. Ma 38 lat. Jest zastępcą Burmistrza Brzostku. W przeszłości był pracownikiem Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Red.

Liczba odsłon: 2749


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024