Artykuły
Czy Katarzyna Maciejczyk będzie nowym wójtem gminy Krempna
10 lutego 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Z naszych informacji wynika, iż kandydatką na stanowisko wójta gminy Krempna będzie Katarzyna Maciejczyk, która obecnie sprawuje funkcję  Sekretarza Gminy Krempna.

Katarzyna Maciejczyk - przyszła wójt gminy Krempna

Jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż Katarzyna Maciejczyk jest miłą, sympatyczną i bardzo uczynną osobą - powiedział nam jeden z mieszkańców Krempnej.

Kim jest Katarzyna Maciejczyk

Katarzyna Maciejczyk od urodzenia związana z Krempną. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie oraz Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie Wydział Zarządzania.

Swoją karierę związała z samorządem gminnym i samą Krempną. Od 01 stycznia 2008 roku jest Sekretarzem Gminy Krempna,  a dodatkowo od 01 stycznia 2022 roku pełni funkcję Zastępcy Wójta Gminy Krempna.

W latach 2004-2007 pracowała w administracji Zespołu Obsługi Szkół w Krempnej oraz Szkoły Podstawowej w Krempnej.

Pełni również funkcje społeczne – od dnia 06 marca 2020 r. jest Przewodniczącą Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Krempnej.

Jest bardzo zaangażowana w sprawy mieszkańców Gminy Krempna, zwolenniczką dialogu, współpracy i współdecydowania z mieszkańcami o losach Gminy.

Podejmuje szereg działań na rzecz społeczności lokalnych oraz przyczynia się do rozwijania społeczeństwa obywatelskiego.

Prywatnie, szczęśliwa mężatka i miłośniczka zwierząt. Relaksuje się przy gotowaniu, pracach ogrodowych, ciekawej lekturze i filmie.

Jest lubiana przez mieszkańców gminy Krempna, tak więc wszystko wskazuje na to, iż zostanie wybrana nowym wójtem gminy Krempna.

Red.

Liczba odsłon: 2619


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024