Artykuły
Warsztaty teatralne dla młodzieży
26 stycznia 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Jasielski Dom Kultury zaprasza na warsztaty teatralne, które odbędą się 5 lutego w godzinach 10:00 – 15:00. Zajęcia poprowadzi Michał Chołka, aktor Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Warsztaty teatralne LEVEL UP mają na celu wzmocnienie poczucia wartości i dodanie pewności siebie wszystkim ich uczestnikom. Warsztaty składać się będą z trzech bloków:

1) Praca nad poprawną wymową: dobrze wypowiedziane słowo, z pełnymi samogłoskami, słowo pełne, dobrze brzmiące zawsze budzi szacunek, podziw i zazdrość. Dobra dykcja, dodaje ogromnej pewności siebie, ułatwia komunikację interpersonalną i sprawia, że chętniej jesteśmy słuchani.

2) Walka stresem: poprzez różnego rodzaju techniki relaksacyjne słuchacz posiądzie umiejętność całkowitej kontroli nad stresem.

3) Zadania aktorskie: poprzez wykonywanie nawet drobnych zadań aktorskich słuchacz uczy się panowania nad swoim ciałem, nad swoimi emocjami. Potrafi je nazwać i przejąć nad nimi całkowitą kontrolę, a to buduje poczucie bezpieczeństwa i wzmacnia pewność siebie.

Udział w warsztatach jest płatny. Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł.

JDK

Liczba odsłon: 432


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024