Artykuły
Zima to … bajka – ferie w jasielskiej Bibliotece
05 stycznia 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Zima to czas, gdy mróz maluje kryształowe wzory na oknach, śnieg pokrywa ziemię jak miękki koc, a kryształowe płatki tańczą w powietrzu, tworząc niepowtarzalny pejzaż zimowej bajki.

W tej urokliwej atmosferze zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na feryjne spotkania pt. „Zima to … bajka” w  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, na których będziemy poznawać zimowe opowieści pełne tajemniczych przygód, kolorowych baśniowych zakątków i niesamowitych bohaterów.

Wyruszymy w podróż do krainy marzeń i wyobraźni, przekonamy się, że bajki nie tylko przenoszą nas do fantastycznych światów, ale również pomagają zrozumieć wartość przyjaźni i szacunku, kształcą umiejętność wyrażania swoich poglądów, rozwijają naszą fantazję i kreatywność.

Wspólnie spędzony czas stanie się prawdziwą zimową przygodą, a biblioteka zamieni się w malowniczy krajobraz białego puchu. Gotowi na podróż w krainę śnieżnych przygód?

Zajęcia odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz w Filii nr 3 w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 12.00Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na zajęcia. Deklaracja uczestnictwa, Regulamin zajęć, Zgoda na przetwarzanie danych i udostępnianie wizerunku dostępne na naszej stronie. Rezerwacja miejsc kończy się 26 stycznia 2024 r. (piątek).

Szczegółowych informacji udzielają placówki, w których odbywać się będą spotkania:

Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, 13 446 26 02 wew. 35, dzieci@mbp.jaslo.pl);

Filia nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl).

Zapraszamy!

MBP w Jaśle

Liczba odsłon: 3403


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024