Artykuły
Świąteczne Marzenia w Klubie Czytających Rodzin w MBP w Jaśle
16 grudnia 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i wspólnego świętowania. Dekorujemy domy, spędzamy czas z najbliższymi, obdarowujemy się prezentami, wspominamy mijający rok i snujemy marzenia na nadchodzący.

14 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Czytających Rodzin. W świąteczny nastrój wprowadziło nas opowiadanie S. Lang pt. Szym Pansik – O, Nie!

Święta! Historia marudnej małpki radzi nam, abyśmy się skupili tylko na dobrych rzeczach, a problemy wydadzą się mniejsze, nawet podczas nadchodzącej świątecznej gorączki.

Wszyscy wiemy, że choinka jest nieodłącznym symbolem Świąt Bożego Narodzenia i że pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale także przypomina o wartościach takich jak jedność, radość czy miłość. Na spotkaniu uczestnicy z  papieru i rolek wykonali kolorowe świąteczne drzewko.

Tworząc tę prostą przestrzenną dekorację klubowicze dzielili się swoimi marzeniami na nadchodzący rok : Mikołaj marzy o podróży do Czech i Francji, Milenka o drugim kotku, Beatka chciałaby prawdziwą szopkę, a marzeniem pani Sylwii jest święty spokój. Niech te świąteczne marzenia, staną się dla wszystkich inspiracją do tworzenia jeszcze piękniejszych chwil, nie tylko podczas nadchodzących świąt, ale przez wszystkie dni w Nowym Roku.

Nie zabrakło świątecznych prezentów. Mamy nadzieję, że otrzymane książki i słodycze umilą klubowiczom przedświąteczne chwile.Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle

Liczba odsłon: 482


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024