Artykuły
Warsztaty programowania z klockami LEGO w GEN
01 grudnia 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

8 i 9 grudnia br. w Generatorze Nauki GEN w Jaśle (ul. Bednarska 2) odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Nauki sciFestGEN#1. W bogatym programie imprezy znalazło się miejsce dla warsztatów programowania z klockami LEGO.

 

Do udziału w kreatywnej zabawie z tą niezwykle popularną zabawką zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak też dzieci wraz z rodzicami, czy też dziadkami. Zajęcia odbędą się w piątek (8 grudnia). Zapisy już trwają.

Nie ma w Jaśle drugiego takiego miejsca, w którym zabawa i nauka mają tak wiele ze sobą wspólnego. Po raz kolejny postanowiliśmy to udowodnić. Już za tydzień w Generatorze Nauki GEN odbędzie się Festiwal Nauki sciFestGEN#1. Dla festiwalowych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, w tym warsztaty programowania z klockami LEGO. Zabawa zestawami klocków LEGO z serii Education SPIKE Prime doskonale koresponduje z popularnym hasłem „nauki przez zabawę”. Programowanie z klockami LEGO rozwija szereg umiejętności i kompetencji, w tym między innymi krytycznego myślenia oraz rozwiązywania złożonych problemów.

Do udziału w piątkowych warsztatach zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) jak również dzieci, dla których zajęcia będą doskonałą okazją do tego, aby spędzić odrobine czasu na wspólnej zabawie z rodzicami lub dziadkami.

Harmonogram warsztatów przedstawia się następująco.Zajęcia dla grup zorganizowanych: godz. 10.00-11.00 oraz 13.30-14.30. „Międzypokoleniowe warsztaty” programowania z klockami LEGO: godz. 15.30-16.30.

Liczba miejsc jest ograniczona. W warsztatach przeznaczonych dla grup zorganizowanych może wziąć udział maksymalnie ok. 20 osób. W przypadku zgłoszeń indywidualnych (dziecko + opiekun) liczba uczestników jest ściśle określona i wynosi 20 osób.

Nie zwlekajcie więc i już dzisiaj zapiszcie się na zajęcia. Zapisy prowadzimy w godzinach otwarcia Generatora pod numerem tel.: 13 448 25 00.

Marcin Dziedzic

GEN Jasło

 

Liczba odsłon: 503


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024