Artykuły
Wielkie brawa dla Karoliny Polak
10 października 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Karolina Polak, solistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła II miejsce w swojej (trzeciej) kategorii wiekowej w 28. Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces”, organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Wokalistkę przygotowali: Ewa Grzebień, jej opiekunka artystyczna oraz Wojciech Nowicki, instruktor muzyczny.

Fot. archiwum prywatne

 Podczas koncertu finałowego, który odbył się 7 października br. w TDK, Karolina wystąpiła z piosenką „Nieobecni”, z tekstem Jonasza Kofty i muzyką Janusza Strobla oraz własnym akompaniamentem.

Fot. archiwum prywatne

Do konkursu, który rozpoczął się w kwietniu br. i składał się z trzech etapów, zgłosiło się ponad 900 uczestników z 16 ośrodków kultury w kraju.

Fot. archiwum prywatne

Z Jasielskiego Domu Kultury, oprócz Karoliny, swoich sił próbowały jeszcze: Kinga Krygowska i Kornelia Gotfryd. Ta druga, w eliminacjach regionalnych (maj br.) otrzymała wyróżnienie, zaś do finału zakwalifikowała się Karolina Polak.JDK

Liczba odsłon: 607


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024