Artykuły
Sztuka z humorem
14 września 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spektakl ,,Humory na amory’’, czyli zabawną opowieść o słodko-gorzkim smaku miłości oraz damsko-męskich relacjach na podstawie tekstów mistrza komedii Aleksandra Fredry.

Na scenie zobaczą Państwo znakomitych aktorów młodego pokolenia, którzy zachwycają swoim talentem scenicznym, a także imponują rozwojem artystycznym działając jako Młodzieżowy Teatr Jasielskiego Domu Kultury.

Teatr po raz drugi sięga po dzieła najwybitniejszego polskiego komediopisarza. Po sukcesie „Gwałtu, co się dzieje” młodzi aktorzy w roku Aleksandra Fredry, przygotowali spektakl pod tytułem „Humory na amory”. Punktem wyjścia stała się scena przysięgi ze „Ślubów panieńskich”, ale sztuka stanowi kompilację kilku komedii Fredry. Całość, nowocześnie zrealizowana, przekonuje, że Fredro nie zestarzał się ani trochę  i  może być atrakcyjny dla młodego pokolenia, a przede wszystkim wciąż gwarantuje dobrą zabawę.

Spektakl w reżyserii Pani Grażyny Żygłowicz, zobaczyć będzie można 19 września, o godz. 18.00 w sali widowiskowej JDK.

Bilety można nabyć w sekretariacie Jasielskiego Domu Kultury oraz online.

jdk

Liczba odsłon: 713


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024