Artykuły
Okamgnienie – wrażliwi na czytanie! Projekt MBP w Jaśle
23 maja 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego. Nasz projekt znalazł się w pierwszej dwudziestce na ponad 780 złożonych wniosków. 

Okamgnienie - wrażliwi na czytanie! to projekt propagujący czynne uczestnictwo w kulturze, szczególnie                      w działaniach wokół książki, kształtujących wrażliwość, stymulujących twórcze myślenie i rozwijających wyobraźnię. Celem projektu jest kontakt z literaturą, która wzbudza emocje, skłania do pytań, uwrażliwia, a jednocześnie jest także formą przyjemnego spędzania czasu wolnego. 

W programie przewidujemy wydarzenia skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów: spotkania autorskie, warsztaty, konkursy a także twórcze działania czytelnicze, które odbywać się będą w siedzibie biblioteki oraz w przestrzeni miejskiej Jasła.

O wszystkich działaniach informować będziemy na bieżąco na stronie www.mbp.jaslo.pl, na naszym fanpage'u na Facebooku, a także poprzez lokalne media.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MBP w Jaśle 

Liczba odsłon: 698


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024