Artykuły
Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu ogłasza dla mieszkańców Powiatu Jasielskiego konkurs na wiersz lub opowiadanie
12 maja 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu ogłasza dla mieszkańców Powiatu Jasielskiego konkurs na wiersz lub opowiadanie. Proponujemy dwa tematy utworów: Miron Białoszewski i jego pobyt w Tarnowcu oraz Matka Boska Jagodna. Pragniemy zachęcić mieszkańców do podejmowania prób literackich, pobudzić w nich wyobraźnię pogłębioną o odbiór poezji i prozy.

Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców Powiatu Jasielskiego: osoby dorosłe oraz młodzież ze szkół podstawowych i średnich.

Zgłoszenia będziemy przyjmować do 1 czerwca 2023 r. w siedzibie biblioteki listownie lub osobiście oraz na naszego e-maila (gbp.tarnowiec@gmail.com – w temacie prosimy napisać Konkurs Literacki).

Regulamin konkursu, zgłoszenie oraz informacje na temat konkursu znajdują się na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowcu (Link)

 

Liczba odsłon: 1379


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024