Artykuły
O książkach! Spotkanie z Piotrem Mareckim w MBP w Jaśle
15 kwietnia 2023 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z dr. hab. Piotrem Mareckim, profesorem UJ, pisarzem, redaktorem, wydawcą, producentem i wytwórcą utworów cyfrowych.

Piotr Marecki wychował się w Trzcinicy, mieszka w Krakowie. Pracuje w katedrze Kultury Współczesnej Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Naukowo zajmuje się polskim kinem, kulturą cyfrową oraz literaturą eksperymentalną. Jest popularyzatorem, ale też twórcą, tłumaczem i wydawcą literatury elektronicznej i konceptualnej. Współzałożyciel i redaktor naczelny magazynu Ha!art (ukazywało się do 2017 roku) i Wydawnictwa Ha!art. Autor książek drogi: „Polska przydrożna” (2020) oraz „Romantika” (2021). 

Spotkanie w szczególności poświęcone będzie działalności kierowanego przez Piotra Mareckiego Wydawnictwa Ha!art. Porozmawiamy o wyborach literackich, topowych ale też nietypowych publikacjach, o codzienności rynku wydawniczego i przewidywaniach na przyszłość. 

Wstęp wolny, zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku (piątek), godz. 17:00, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, I piętro.

MBP w Jaśle 

 

Liczba odsłon: 830


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024