piątek, 25 czerwca 2021, imieniny: Albrecht, Łucja
Artykuły
Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Jaśle
04 maja 2021 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

4 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka.

Zdj.  bryg. Jan Szeląg, KP PSP Jasło 

Zbiórka rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i złożeniem meldunku Komendantowi Powiatowemu PSP w Jaśle przez dowódcę uroczystości – mł.bryg. Edwarda Gronka.

Zdj.  bryg. Jan Szeląg, KP PSP Jasło 

Odczytano listy z życzeniami od Marszałka Sejmu, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Zdj.  bryg. Jan Szeląg, KP PSP Jasło 

W dalszej części uroczystości odczytano wyciągi z rozkazów o nadaniu wyższych stopni służbowych. Awanse z dniem 04.05.2021r. na wyższe stopnie służbowe otrzymali:

- na stopień brygadiera: mł.bryg. Piotr Śmietana,

- na stopień starszego ogniomistrza: ogn. Mariusz Bara, ogn. Mirosław Grzesik, ogn. Łukasz Labut, ogn. Wojciech Turczyk,

- na stopień ogniomistrza: mł.ogn. Marek Gruszkoś, mł.ogn. Paweł Tokarz,

- na stopień sekcyjnego: st.str. Bartłomiej Doktór, st.str. Mateusz Kuciński, st.str. Tomasz Zając, st.str. Marek Zawisza.

Zdj.  bryg. Jan Szeląg, KP PSP Jasło 

Na koniec głos zabrał komendant powiatowy PSP w Jaśle bryg. Piotr Śmietana, który pogratulował wszystkim awansowanym funkcjonariuszom. Podziękował strażakom za codzienną trudną służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej oraz złożył życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Z powodu panującej pandemii koronawirusa w zbiórce wzięli udział tylko strażacy i pracownicy cywilni komendy pracujący w tym dniu. Cała uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

mł.bryg. Piotr Surmacz, KP PSP w Jaśle

 

Liczba odsłon: 1126


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Gminny punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze” w Krempnej
24 czerwca 2021
W Gminie Krempna uruchomiony został punkt konsultacyjno-inform acyjny Rządowego Programu „Czyst..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021