piątek, 23 lutego 2024, imieniny: Małgorzata, Wiktor
Artykuły
W Jaśle zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – początek kampanii wyborczej Adama Kostrząba.
11 lutego 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Czy słodkie pączki pomogą Adamowi Kostrząbowi zostać burmistrzem Jasła? W Jaśle zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – to początek kampanii wyborczej Adama Kostrząba.

Adam Kostrząb jest kandydatem na stanowisko burmistrza Miasta Jasła w zbliżających się wyborach z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców ODNOWA.

Kandydat na burmistrza Jasła  Adam Kostrząb wraz z grupą radnych Rady Miejskiej Jasła - Agnieszką Sobczyk, Iwoną Dziedzic  oraz Barbarą Pilut na płycie jasielskiego rynku rozdawał pączki oraz ulotki wyborcze.

Tłusty czwartek zwany zapustami rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.  Tradycyjnie tego dnia smaży się lub kupuje pączki i faworki.

Z tej też okazji KWW ODNOWA na płycie jasielskiego Rynku rozdawał „wyborcze pączki”.

Rozdawanie pączków to pomysł ciekawy, chociaż  trochę przesłodzony po 8 latach życia w kraju "mlekiem i miodem płynącym".

Teraz czekamy na to, że kandydat na burmistrza Jasła Adam Kostrząb  przedstawi merytoryczne pomysły dotyczące  funkcjonowania i rozwoju  Miasta Jasła.

Adam Kostrząb urodził się w Nowym Żmigrodzie. Ma 38 lat. Jest zastępcą Burmistrza Brzostku. W przeszłości był pracownikiem Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Red.

Liczba odsłon: 2521


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Ja  |  wtorek, 13 lutego 2024 14:33
Może niech startuje na wójta w Nowym Żmigrodzie,podobno kandydatów brakuje!
#2  ~człowiek pabiana  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 23:17
za paczka to głosi nie będzie bo to wstyd ktoś myśli że my głupie jasloki
#3  ~hihi  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 17:28
Takim sposobem pączkowym chcący dostać się do koryta Kostrząb stracił u mnie i nie tylko głos. Na takiego nigdy nie zagłosować. Niech powie dlaczego obwpdnicy w Brzostku nie załatwił jak taki energiczny a chyba obiecał z Europosłem Jasielskim.
#4  ~hihi  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 17:27
Takim sposobem pączkowym chcący dostać się do koryta Kostrząb stracił u mnie i nie tylko głos. Na takiego nigdy nie zagłosować. Niech powie dlaczego obwpdnicy w Brzostku nie załatwił jak taki energiczny a chyba obiecał z Europosłem Jasielskim.
#5  ~Karol  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 17:23
A jeszcze zwolniony mundurowy Popisowy kandydat gdzie się ukrywa . Oczekujemy jego pomysły programowe z niecierpliwością bo nie będzie nie lepiej a śmieszniej.
#6  ~Mikki  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 14:20
Nooo wszystko już jasne, gość mieszka na Bednarskiej... i jest słoikiem...jasielskim:)))tumanoza dyziowej ekipy w natarcia.
#7  ~Mikki  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 14:18
Nooo wszystko już jasne, gość mieszka na Bednarskiej... i jest słoikiem...jasielskim:)))tumanoza dyziowej ekipy w natarcia.
#8  ~Tomek  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 11:36
Pan Adam nie zrobił nic dla Jasła przez tyle lat tylko w Brzostku pracował. Jest po prostu typowym słoikiem w Jaśle. A jak mieszka na Bednarskiej no to wszystko jasne. Nie słyszałem by w czymś udzielał się w Jaśle i powiecie Jasielskim więc jest dla mnie przybyszem z kosmosu który chce w Jaśle zrobić karierę i zarobić .
#9  ~Set  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 10:29
A już miałem na Pana Adama zagłosować ....ale po tym towarzystwie ..... ( I tak pomyślało wiele ludzi których znam )
#10  ~do tomek  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 00:56
czyli może być nawet półgłówek byle miejsce urodzenia było Jasło? :))) a Pan Adam akurat od ładnych paru lat w Jaśle mieszka. trzymam kciuki Panie Adamie bo właśnie kogoś takiego nasze Jasełko potrzebuje! pozdrowienia od sąsiada z Bednarskiej :)
#11  ~Swiatelko  |  poniedziałek, 12 lutego 2024 00:04
Panie ~Tomku. Pan Adam od kilku lat jest mieszkańcem Jasła więc doskonale wie, jakie są potrzeby tego miasta. Poza tym jakie to ma znaczenie czy jest z Jasła czy z innej pobliskiej miejscowości??? Czy wszyscy obeci czy byli samorządowcy jasielscy, politycy są/byli z Jasła??? Czy trzeba być rodowitym jaslaninem, żeby móc startować w wyborach??? Wydaje mi się, że nie. Mieszka tam od kilku lat, funkcjonuje jak każdy z nas i dostrzega to, co powinno się zmienić, żeby nam wszystkim żyło się trochę lepiej, wygodniej....
Panie Adamie, liczymy na Pana. Jedyny słuszny kandydat
#12  ~Mieszkaniec  |  niedziela, 11 lutego 2024 21:42
Kostrząb tak ! Ale radni z tej formacji na nie !
#13  ~Mikki  |  niedziela, 11 lutego 2024 21:12
Omg tubylcza tumanoza próbuje zdyskredytować gościa bo urodził się w Żmigrodzie a nie Jaśle:))) powiem wam w tajemnicy: on wcale nie urodził się w Żmigrodzie, on urodził się w Kabulu a do Jasła przemyciła go Holland przez granicę z Białorusią. Serio. Facet jest obcy jak drzazga w waszych doopach!
#14  ~tomek  |  niedziela, 11 lutego 2024 17:46
A kim ten facet jest, podobno z okolic N.Zmigrodu. Jeśli tak to niech tam startuje albo w Brzostku gdzie podobno był zatrudniony. Co on może wiedzieć o naszym kochanym Jasełku. Następny karierowicz jak Hołownia.
#15  ~???  |  niedziela, 11 lutego 2024 16:35
Z tzw. ODNOWY startuje kilkoro obecnych radnych na czele z Pabianem tj. Sobczyk, Sikora, Węgrzyn. Zgadnijcie, kto będzie rozdawał karty.
#16  ~do pączek  |  niedziela, 11 lutego 2024 15:16
Kostrząb to akurat ten który coś potrafi - a na dodatek jeszcze mu się chce. Tu akurat ma sporą przewagę nad pozostałymi
#17  ~Ja  |  niedziela, 11 lutego 2024 14:18
A pączka to jasobie sama kupie.
#18  ~Kobieta  |  niedziela, 11 lutego 2024 14:16
Tylko nie 2050
#19  ~a.lechowski.  |  niedziela, 11 lutego 2024 12:23
Jeszcze nie wszyscy w tej grupie są radnymi.
#20  ~pączek  |  niedziela, 11 lutego 2024 11:58
czy ten niejaki Kostrząba oprócz pączków potrafi coś jeszcze? Przekupna bestia. Wie jak dotrzeć do prymitywnego wyborcy.
#21  ~Jodla  |  niedziela, 11 lutego 2024 11:45
Dlaczego On?? A dlaczego Pan Zając czy Pan Czelusiniak? Co takiego ważnego, dobrego zrobili dla Miasta Jasła? Czym zabłysnęli??? Co mają takiego do zaoferowania, czego nie może zaoferować Pan Kostrzab, który od lat pracuje w samorządzie, który zdobył doświadczenie na podobnym stanowisku, który ma duża wiedzę, potrafi pozyskać środki finansowe na realizację zamierzonych planów, potrafi rozmawiać z ludźmi i ich wysłuchać. Jest do tego młody, pełny energii i pomysłów. On, tak samo jak i my wszyscy, od których będą zależeć losy Jasła, mieszka tutaj i chce, bym nam wszystkim zylo się lepiej. Pan Adam dostrzega potrzeby Jasła rowniez ze swojego punktu widzenia. A opisywane wyżej pączki to nie kiełbasa wyborcza, a chęć pokazania się ludziom, którzy np nie mają możliwości w inny sposób (np.brak facebook) poznac Pana Adama, porozmawiać chociaż przez chwilę, bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a Pan Adam robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, a przy bliższym Poznaniu zyskuje jeszcze bardziej. Niestety, Jaslo, nadal jest mocno ProPiSowskie, zawzięte, brakuje mu odwagi i otwartości na możliwości zmian, zbudowania miasta ODNOWA. Za każdym razem popełniamy te same błędy wierząc poraz kolejny tym, którzy mieli już swoje szanse w Jaśle i za każdym razem efekt jest taki sam czyli Żaden. Dalej tkwimy w tym samym miejscu. Dajmy szanse Panu Adamowi, a z pewnością nie zawiedziemy się. Dla mnie jest kandydatem nr 1.
#22  ~Jodla  |  niedziela, 11 lutego 2024 11:43
Dlaczego On?? A dlaczego Pan Zając czy Pan Czelusiniak? Co takiego ważnego, dobrego zrobili dla Miasta Jasła? Czym zabłysnęli??? Co mają takiego do zaoferowania, czego nie może zaoferować Pan Kostrzab, który od lat pracuje w samorządzie, który zdobył doświadczenie na podobnym stanowisku, który ma duża wiedzę, potrafi pozyskać środki finansowe na realizację zamierzonych planów, potrafi rozmawiać z ludźmi i ich wysłuchać. Jest do tego młody, pełny energii i pomysłów. On, tak samo jak i my wszyscy, od których będą zależeć losy Jasła, mieszka tutaj i chce, bym nam wszystkim zylo się lepiej. Pan Adam dostrzega potrzeby Jasła rowniez ze swojego punktu widzenia. A opisywane wyżej pączki to nie kiełbasa wyborcza, a chęć pokazania się ludziom, którzy np nie mają możliwości w inny sposób (np.brak facebook) poznac Pana Adama, porozmawiać chociaż przez chwilę, bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a Pan Adam robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, a przy bliższym Poznaniu zyskuje jeszcze bardziej. Niestety, Jaslo, nadal jest mocno ProPiSowskie, zawzięte, brakuje mu odwagi i otwartości na możliwości zmian, zbudowania miasta ODNOWA. Za każdym razem popełniamy te same błędy wierząc poraz kolejny tym, którzy mieli już swoje szanse w Jaśle i za każdym razem efekt jest taki sam czyli Żaden. Dalej tkwimy w tym samym miejscu. Dajmy szanse Panu Adamowi, a z pewnością nie zawiedziemy się. Dla mnie jest kandydatem nr 1.
#23  ~Mikki  |  niedziela, 11 lutego 2024 11:26
Pan redaktor niezadowolony, trudno, trzeba poczekać jak prawdziwa kiełbasę i salceson będzie rozdawał urodzony do rządzenia w towarzystwie pana dyrektora z up, durnia w bejsbolówce i koniecznie świętobliwej kretynki z Dąbrówki.
#24  ~artur  |  niedziela, 11 lutego 2024 11:19
A ta pani na ostatnim zdjęciu nie powinna być przypadkiem w pracy i nie popiera też oczywiście przypadkiem swojego przyszłego pracodawcy jeśli AK wygra? A co jeśli nie wygra? Zwolnią bidule?
#25  ~Kropeczka  |  niedziela, 11 lutego 2024 10:48
Fajnie mlody świeży nie skażony i to mi się podoba! Trzymam kciuki Panie Adamie
#26  ~Heheszki  |  niedziela, 11 lutego 2024 09:57
Zaczyna się jedno jest pewne P..an do wymiany
#27  ~ced  |  niedziela, 11 lutego 2024 09:52
Dlaczego ON? Nie mi ktoś to uzasadni !!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Urszula Kućma nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle
22 lutego 2024
W wyniku przeprowadzonego konkursu, Urszula Kućma została nowym dyrektorem  Miejskiego Ośrodka ..