Artykuły
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle swoim czynem pokazują jak bezinteresownie pomagać innym - Wszystko to dzięki Magdalenie Pabjan
03 lutego 2023 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle są bardzo aktywni. Pod czujnym okiem Magdaleny Pabjan  -   opiekuna zespołów Zwolnieni z Teorii - prowadzą szereg działań i inicjatyw, których  jednym z celów jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację małej Paulinki.

Turniej Piłkarski i zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Paulinki Okarma 

Uczniowie  II LO  w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii w listopadzie 2022 roku zorganizowali charytatywny turniej piłkarski. Zebrali wówczas 3060 złotych. Pieniądze oraz fanty, uzyskane od sponsorów zostały przekazane rodzinie Paulinki. Otrzymane fanty Fundacja wystawi na aukcji, a uzyskane środki zostaną przeznaczone na zakup wózka, którego koszt wynosi ok. 16.000 złotych.

Magdalena Pabjan prosi o przekazywanie 1.5% odpisu od podatku na rzecz Paulinki, której mama uczęszczała do II LO w Jaśle.

NR KRS 00000 37904 cel szczegółowy 35957 Okarma Paulina

Wpłat na leczenie Paulinki można dokonywać na subkonto: Alior Bank S.A. - nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, z dopiskiem : 35957 Paulina Okarma - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Uczniowie II LO w Jaśle realizują także projekt EcoArt. W najbliższym czasie zorganizują warsztaty dla uczniów szkół podstawowych, na których wspólnie będą tworzyć kostiumy sceniczne, akcesoria do strojów oraz charakteryzacji oraz fantazyjne makeup. Stroje te będą wystawiać na aukcji, a zarobione środki przeznaczą na rzecz Frania Gniadego.

Uczniowie proszą o przekazywanie 1.5% odpisu od podatku na rzecz Frania Gniadego - NR KRS 00000 20382 cel szczegółowy 5043 Franciszek Gniady

Red.

Liczba odsłon: 1422


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Katarzyna Maciejczyk dziękuje Kazimierzowi Miśkowiczowi
14 kwietnia 2024
Szanowni Mieszkańcy Gminy Krempna Katarzyna Maciejczyk Bardzo serdecznie dziękuję za udzielone ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024