Artykuły
Twój klucz do lepszego życia — studia podyplomowe z prawa na WSB-NLU!
24 maja 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Zamiast kojarzyć ukończenie liceum z wyjazdem na studia do oddalonego od rodzinnego domu miasta, warto szukać rozwiązań, które pozwolą zminimalizować koszty i uniknąć takiego kroku. Obecnie nie jest to tak trudne, jak jeszcze kilka lat temu. Współcześnie sporo uczelni działa online, co pozwala na studiowanie w sposób interaktywny, hybrydowy. W Nowym Sączu znajduje się uczelnia, która może pochwalić się nowoczesnymi osiągnięciami, wyspecjalizowanymi wykładowcami, ale też programem na miarę XXI wieku. Sprawdź, co oferuje ta wyjątkowa uczelnia!

 

Absolwenci będący mieszkańcami Podhala, Beskidów, wcale nie muszą wyjeżdżać na studia do oddalonego o wiele kilometrów Krakowa czy jeszcze dalej. W Nowym Sączu zlokalizowana jest wyjątkowa uczelnia Wyższa Szkoła Biznesu WSB-NLU, która oferuje wiele ciekawych i inspirujących kierunków, np. prawo online w formule RealTime, psychologię, informatykę bądź popularny kierunek MBA.

Doskonała uczelnia na południu kraju - wybierz WSB-NLU!

Odpowiednie wykształcenie jest w stanie zdziałać cuda na rynku pracy. Jeśli marzysz o konkretnym stanowisku, warto do tego konsekwentnie dążyć. Dochodowa praca na renomowanym stanowisku potrafi przynieść wiele satysfakcji, a przy okazji pozwala żyć na poziomie i cieszyć się każdym dniem.

Absolwenci szkół średnich bardzo często zastanawiają się, jaki kierunek zagwarantuje im dobre życie, a jednocześnie gdzie mogą się uczyć, aby daleko nie wyjeżdżać. Studiowanie w dużym mieście wiąże się często z wynajmem mieszkania lub pokoju, dojazdami na uczelnię, samodzielnym żywieniem się, co generuje spore koszty.

Nowosądecka uczelnia WSB-NLU pozwala studiować na jakościowych kierunkach, bez konieczności wyjeżdżania i rozpoczynania samodzielnego życia. Co więcej, uczelnia ta oferuje wiele kierunków w formie podyplomowej, jak i zdalnej. Jest to niebywałe ułatwienie dla osób, które mają założone rodziny, a jednak chcą się dokształcać i zdobywać nową wiedzę!

Uczelnia jest w stanie zagwarantować zajęcia, które standardami doganiają najlepsze uczelnie na świecie. Dodatkowo warto nadmienić, że nie brakuje na niej kierunków, które odpowiadają standardom oraz potrzebom, jakie sygnalizuje rynek pracy w Polsce. Wiele osób decyduje się na studia informatyczne, studia prawnicze, psychologiczne czy studia z nowoczesnego zarządzania.

Dużo wiedzy przyswajasz samodzielnie i nie chcesz jej powtarzać na studiach? Wnioskuj o PEU!

Dużo wiedzy przyswajasz samodzielnie i nie chcesz jej powtarzać na studiach? Wnioskuj o PEU!

Lubisz się dokształcać i chętnie samodzielnie czytasz i chłoniesz wiedzę? Jeśli tak, możesz wnioskować o studia PEU. Co to jest? Procedura PEU to nic innego, jak Potwierdzenie Efektów Nauczania. Dzięki PEU każdy student może ubiegać się o zaliczenie określonych modułów w oparciu o doświadczenie zawodowe, odbyte kursy czy wolontariat.

Procedura uznania zawodowego dedykowana jest głównie kandydatom na studia II stopnia. Studiowanie w ten sposób polecane jest osobom, które poza świadectwem dojrzałości, mogą pochwalić się 5-letnim doświadczeniem zawodowym (jeśli student ubiega się o przyjęcie na studia I stopnia) bądź 3-letnim doświadczeniem zawodowym (w przypadku ubiegania się o przyjęcia na studia II stopnia, przy jednoczesnym posiadaniu tytułu licencjata bądź inżyniera).

 

Artykuł sponsorowany.

Liczba odsłon: 286


Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024