Artykuły
Tęczowy spektakl na niebie – spotkanie Klubu Czytających Rodzin w MBP w Jaśle
19 kwietnia 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Tęcza jest niezwykłym i magicznym zjawiskiem, które wzbudza w nas zachwyt i podziw. Pojawia się na niebie po deszczu, kiedy słońce rozświetla krople wody tworząc spektakularne łuki światła i kolorów. Jest symbolem nadziei, pokoju i harmonii.

 

W kwietniu obchodzone jest nietypowe święto – Dzień Tęczy. Z tej okazji 25 kwietnia 2024 r. o godz. 16.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin, na którym będziemy rozmawiać o tym jednym z najbardziej spektakularnych widoków przyrodniczych. Zastanowimy się m.in.: jakie czynniki pogodowe mają wpływ na pojawienie się kolorowych łuków na niebie, który kolor tęczy jest najdłuższy i dlaczego oraz stworzymy własne tęczowe prace plastyczne. Będzie wesoło, kolorowo i wiosennie. Obowiązują zapisy mailowe: dzieci@mbp.jaslo.pl lub telefoniczne 13 446 2602 wew. 35Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle

Liczba odsłon: 469


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
ZASIŁKI – dyżur telefoniczny Oddziału ZUS w Jaśle
24 czerwca 2024
W poniedziałek, 24 czerwca, odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024