Artykuły
Spotkanie z kocimi łapkami
16 lutego 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

22 lutego 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników kotów na spotkanie Klubu Czytających Rodzin działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Koty  uważane są za jedno z najpopularniejszych zwierząt domowych na całym świecie. Są przyjazne, czułe, towarzyskie i niezwykle inteligentne. Lubią być głaskane, bawić się z nami i spędzać czas na naszych kolanach. Podczas  spotkania będziemy mieli okazję podzielić się swoimi ulubionymi książkami na ich temat i porozmawiać o swoich czworonożnych przyjaciołach. Przekonamy się, że koty mają własną osobowość i niezależność, ale jednocześnie potrzebują naszej miłości, troski i uwagi. Można ze sobą przynieść ulubioną maskotkę lub zdjęcie swojego zwierzątka.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali Edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

 Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Katarzyna Koczwara

Zastępca Dyrektora MBP w Jaśle

 

Liczba odsłon: 572


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
To była fantastyczna przygoda z nauką!
16 kwietnia 2024
Mali studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli inspirującą wędrówkę po ścieżk..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024