piątek, 25 czerwca 2021, imieniny: Albrecht, Łucja
Artykuły
Spotkania z dziećmi z okazji ich święta
07 czerwca 2021 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Jasielscy policjanci, początkiem czerwca, spotkali się z dziećmi urozmaicając im czas spędzany w przedszkolu, poprzez przygotowane atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Funkcjonariusze promowali podczas tych wizyt odpowiedzialne zachowania na drodze oraz zasady bezpiecznego wypoczynku.

fot.KPP Jasło

Pierwsze dni czerwca to dla dzieci czas wyjątkowy, ponieważ obchodzą one swoje święto. Jest to zatem doskonała okazja, aby spotkać się z nimi i przypomnieć najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

 

 fot.KPP Jasło

Policjanci w ostatnich dniach odwiedzali przedszkolaków i poprzez zabawę promowali zasady bezpieczeństwa. W tych działaniach razem z policjantami uczestniczyli przedstawiciele Nadleśnictwa w Kołaczycach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Osobnicy.

 

fot.KPP JasłoPodczas spotkań funkcjonariusze opowiadali dzieciom o najważniejszych zasadach bezpiecznej zabawy oraz o tym, jak postępować, by uniknąć zagrożeń. fot.KPP JasłoMundurowi przygotowali dla dzieci wiele atrakcji, jednak najwięcej radości sprawiła im zabawa z policyjnym misiem.

KPP Jasło

 

 

Liczba odsłon: 353


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Gminny punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze” w Krempnej
24 czerwca 2021
W Gminie Krempna uruchomiony został punkt konsultacyjno-inform acyjny Rządowego Programu „Czyst..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021