Artykuły
ORLEN Wyścig Narodów odwiedzi Jasło - utrudnienia w ruchu
13 maja 2025 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

14 maja br. do naszego miasta ponownie zawita ORLEN Wyścig Narodów. Tegoroczna edycja odbywać się będzie na terenie województwa podkarpackiego. To impreza należąca do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23, w której startują najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata. Rywalizują oni w barwach reprezentacji narodowych. Organizatorem wydarzenia jest LANG TEAM Sp. z o.o., partnerem mety I etapu jest Miasto Jasło. Wyścig transmitowany będzie w Telewizji Polskiej.

14 maja I etap ORLEN Wyścig Narodów rozpocznie się w Łańcucie, natomiast meta zlokalizowana zostanie w Jaśle na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z ulicą Basztową. Z uwagi na organizację tego wydarzenia oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczestników i widzów, konieczne będzie wprowadzenie pewnych zmian w organizacji ruchu drogowego, co będzie stanowiło pewne utrudnienia dla naszych mieszkańców oraz osób pracujących w centrum miasta.

Stąd też przekazujemy, że na czas przygotowania trasy wyścigu (od 6:00 do 20:00) czasowo wyłączone zostaną ul. Basztowa (od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II), ul. Floriańska (od skrzyżowania z ul. Kadyiego do skrzyżowania z ul. Rynek), ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Floriańską do skrzyżowania z ul. Śniadeckich), ul. Rynek (strona wschodnia) od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Farną – wzdłuż Urzędu Miasta w Jaśle.

Na czas przejazdu kolarzy (od 14:00 do 17:30) czasowo zostaną wyłączone ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Śniadeckich), ul. Kasprowicza (od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowaniaz ul. Jana Pawła II).

Na czas zjazdu pojazdów technicznych i obsługi wyścigu (od godz. 14:00 do 17:30) czasowo wyłączone zostaną ul. Farna (od skrzyżowania z ul. P. Skargi/Basztową do skrzyżowania z ul. Rynek), ul. Gołębia (od skrzyżowania z ul. Wałową do skrzyżowania z ul. Rynek), ul. P. Skargi (od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do skrzyżowania z ul. Basztową), ul. Rynek –  strona północna (od skrzyżowania z ul. Farną do skrzyżowania z ul. K. Wielkiego) oraz ul. Śniadeckich (od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. P. Skargi). W przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu zamknięcie ulic zostanie skrócone do niezbędnego czasu związanego z organizacją wyścigu.

Liczba odsłon: 661


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Nienaszowie powstanie nowoczesna droga pieszo-rowerowa
11 lipca 2025
W dniu 11 lipca br., Powiat Jasielski podpisał umowę na realizację inwestycji infrastrukturalnej &..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2025