Artykuły
Necessary Air w Muzycznym Bunkrze JDK
27 września 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

 

Miłośników gitarowych brzmień zapraszamy do Muzycznego Bunkra. W piątek, 14 października w sali offowej Jasielskiego Domu Kultury wystąpi zespół Necessary Air. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w sekretariacie JDK lub on line. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Zespół Necessary Air powstał w 2017 roku w Skołyszynie z inicjatywy Konrada Stróżyka (wokal, gitara elektryczna, pianino) i Bogdana Stróżyka (gitara basowa, wokal wspomagający). Obecnie, oprócz nich grupę współtworzą Bartłomiej Śliż (gitara elektryczna) i Daniel Zbylut (perkusja).

Fonograficzny debiut formacji, album „Wśród Swoich Łez” ukazał się 31 grudnia 2020 roku.

W marcu 2021 roku zespół rozpoczął sesję nagraniową do drugiej płyty przy której nawiązał współpracę z nowymi realizatorami oraz inżynierami dźwięku.

11 Lipca 2021 wydano singiel pt. „Nowy Dzień” zapowiadający nowy album. Tego samego dnia zaprezentowano wideoklip do utworu. W sezonie letnim zespół zagrał kilka koncertów, na których promował tą kompozycję. 28 lipca ubiegłego roku wydano drugi singiel zatytułowany: „Twój Różowy Świat” (również promowany teledyskiem) zapowiadający drugi album zespołu.

Muzyka Necessary Air łączy w sobie elementy popu, rocka, metalu i elektroniki.

Utwory zespołu wielokrotnie znalazły się między innymi na listach przebojów Radia Wnet oraz Radia Rzeszów. Necessary Air tym razem wystąpi przed Państwem w formie akustycznej.

pch

 

Liczba odsłon: 1002


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Obwieszczenie w sprawie wygaśnięcia decyzji o rejestracji pojazdów
20 kwietnia 2024
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle zaprasza do zapoznania się z info..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024