Artykuły
Nagrody dla sportowców rozdane
26 marca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
 

Czterech sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku.

Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.

W dniu  22 marca 2024 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.

Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku otrzymali:

1. Piotr Jarecki – zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscyplina: rolkarstwo, narciarstwo biegowe. Członek Kadry Narodowej Młodzieżowców w narciarstwie biegowym, złoty medalista na Mistrzostwach Polski Juniorów w Wiśle, srebrny i brązowy medalista na Mistrzostwach Polski Seniorów  w Zakopanym, 10 miejsce drużynowo oraz 17 miejsce indywidualnie podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Kanadzie.

2. Karolina Koś – zawodnik Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” Przemyśl. Dyscyplina : biathlon, narciarstwo biegowe. Srebrna medalistka  w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry -bieg sprinterski oraz indywidualny, złota medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących  w biathlonie, Kościelisko-Kiry - bieg sprinterski i srebrna  medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących  w biathlonie Kościelisko-Kiry - bieg indywidualny.

3. Blanka Zbylut – zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina: judo. Złota medalistka w  Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku, srebrna medalistka w Otwartych Mistrzostwach Polski AZS w Gliwicach.

4. Julia Zagórska -zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina; Judo. Brązowa medalistka w  Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku.

 

Liczba odsłon: 1263


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czy inni radni Rady Powiatu w Jaśle pójdą w ślad Pawła Nowaka ?
25 maja 2024
Paweł Nowak – radny Rady Powiatu w Jaśle, wybrany z Okręgu  nr 4 obejmującego gminę Brzy..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024