Artykuły
Marcin Janus wraca do składu
14 września 2023 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Pomocnik Marcin Janus będzie do dyspozycji Mateusza Ostrowskiego na najbliższe spotkanie ligowe z Ostoją Kołaczyce.

Kibiców mogła zastanawiać nieobecność Marcina Janusa w ostatnim meczu z Naftą Jedlicze. Trener Mateusz Ostrowski uspokajał, że to planowana absencja i od następnego spotkania pomocnik będzie już gotowy do gry. Niemniej jednak zastępujący go Paweł Setlak rozegrał dobre zawody.

Foto: Krzysztof Paryś

– Marcin wcześniej nas informował, że będzie miał wyjazd, który został już zabukowany i to będzie 3-4 dniowa nieobecność. Związane z tym było wejście Pawła Setlaka, który uważam bardzo dobrze się zaprezentował i to on rozpoczął akcję, po której strzeliliśmy bramkę na 1:0 – mówił na konferencji pomeczowej trener Czarnych Jasło.

Jasielscy kibice cierpliwie czekają na jeszcze jeden powrót, a mianowicie napastnika Adriana Brzostowskiego, który nabawił się kontuzji kolana w pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu z Górnikiem Grabownica Starzeńska. Świetną informacją jest to, że nasz zawodnik bardzo szybko się regeneruje, wznowił już treningi z zespołem i powoli będzie zwiększał obciążenia.

– Niewykluczone, że Adrian wróci do gry szybciej, niż się spodziewaliśmy, bo okazuje się, że nie jest to na tyle poważny uraz, żeby go nie zobaczyć do końca roku – mówił po spotkaniu z Partyzantem Targowiska trener Mateusz Ostrowski.

Foto: Krzysztof Paryś

Tekst. Czarni 1910 Jasło

 

Liczba odsłon: 1860


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dostępne Jasło - zwiększamy dostępność w obsłudze mieszkańców
16 lipca 2024
Miasto Jasło stawia na inkluzywność i dostępność usług dla wszystkich swoich mieszkańców. W r..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024