piątek, 23 lutego 2024, imieniny: Małgorzata, Wiktor
Artykuły
Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowe
08 lutego 2024 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Choć uczestnicy Kursu Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej mają już za sobą pierwsze zajęcia, to wciąż mamy jeszcze wolne miejsca. Udział w kursie to prosta droga do tego, aby dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nabór uzupełniający rozpocznie się już dzisiaj i potrwa do 13 lutego br.

Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej (klasy IV-VIII) zamieszkałych na terenie Jasła, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie.

Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.

Wystarczy, że wypełnisz formularz

Przedłużony nabór na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej potrwa od czwartku 8 lutego 2024 r. (godz. 18.00). Prowadzony będzie wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl.

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 13 lutego br. (wtorek), do godz. 9.00.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Generator Nauki GEN w Jaśle

Liczba odsłon: 415


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Urszula Kućma nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle
22 lutego 2024
W wyniku przeprowadzonego konkursu, Urszula Kućma została nowym dyrektorem  Miejskiego Ośrodka ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024