Brak komentarzy
Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul podpisała umowę z Wójtem Gminy Jasło Wojciechem Piękosiem i Skarbnikiem Gminy Januszem Pawlikiem na dofinansowanie funkcjonowania Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Osobnicy w 2026 roku. Uroczystość odbyła się 7 maja w Osobnicy.

Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 985 128,33 zł.
Zadanie obejmuje funkcjonowanie ośrodka wsparcia dla 20 dorosłych osób z niepełnosprawnościami, w tym:
Projekt realizowany jest w ramach programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” – Moduł II „Funkcjonowanie Centrum”.
Realizacja zadania trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 roku.
UGJ
Liczba odsłon: 718