Artykuły
„Trzeźwy poranek” na jasielskich drogach
20 czerwca 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Podczas wczorajszych porannych działań, policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali aż siedmiu kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić swoje pojazdy będąc pod wpływem alkoholu. Ósmego kierowcę, wieczorem, zatrzymali mundurowi z posterunku w Skołyszynie. Teraz każdy z kierujących, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, odpowie przed sądem.

Wczoraj, na terenie całego Podkarpacia, prowadzone były działania „Trzeźwy poranek”. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w przeciągu kilku godzin, skontrolowali 583 kierujących. W wyniku kontroli, ujawnili 7 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę, mając w swoich organizmach alkohol. Czterech z nich odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Pozostała trójka poniesie konsekwencje za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu.

Jeszcze tego samego dnia, wieczorem, funkcjonariusze z posterunku w Skołyszynie, ujawnili ósmego kierowcę, który był pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec gminy Jasło miał w organizmie blisko 1,2 promila.

Mundurowi każdemu z kierowców zatrzymali prawo jazdy. Teraz cała ósemka, za swoje zachowanie, będzie odpowiadać przed sądem.

dl

 

Liczba odsłon: 1048


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Oj  |  czwartek, 20 czerwca 2024 14:45
Trzeba codziennie takie akcje prowadzić patologia alkoholowa zniknie
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Rusza budowa pierwszego etapu nowej drogi powiatowej Kąty - Myscowa
23 lipca 2024
W dniu 19.07.2024 r., w Starostwie Powiatowym w Jaśle, podpisano umowę na budowę pierwszego eta..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024