Artykuły
Policjanci wyjaśniają sprawę morderstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy
18 maja 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wyjaśniają sprawę zabójstwa i rozboju na osobie Tadeusza S. i rozboju na osobie Krystyny S., zaistniałego 31 lipca 2009 roku w Krośnie, w woj. podkarpackim. Funkcjonariusze poszukują osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy tej zbrodni.

  • Poszukiwany mężczyzna

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, prowadzą postępowanie w sprawie zabójstwa i rozboju na osobie Tadeusza S. i rozboju na osobie Krystyny S. zaistniałego 31 lipca 2009 roku w Krośnie w woj. podkarpackim. Policjanci szczegółowo analizują zgromadzony dotychczas materiał dowodowy, ustalają nowe wątki niewyjaśnionej zbrodni.

W związku z tym, śledczy zwracają się z prośbą do osób mogących posiadać informację dla toczącego się postępowania. Prośbę swą kierują również do osób, które dotychczas w tej sprawie udzieliły organom śledczym pomocy, która pozwalała na zawężenie kręgu osób mających związek z dokonaniem zabójstwa Tadeusza S. Zapewniamy dyskrecję i zachowanie pełnej tajemnicy danych osób pomagających w wyjaśnieniu tej zbrodni. 

Jeśli ktoś posiada informację, które mogą pomóc służbom w rozwiązaniu sprawy zabójstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821-23-27, email: wds@rz.policja.gov.pl, funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie tel: 47 828 33 30 lub Prokuratorem Małopolskiego Wydziały Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie email: sekretariat.wzkra@prokuratura.gov.pl.

Można również kontaktować się z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

KWP

 

Liczba odsłon: 1695


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
ZASIŁKI – dyżur telefoniczny Oddziału ZUS w Jaśle
24 czerwca 2024
W poniedziałek, 24 czerwca, odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024