Artykuły
Katarzyna Maciejczyk dziękuje Kazimierzowi Miśkowiczowi
14 kwietnia 2024 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krempna

Katarzyna Maciejczyk

Bardzo serdecznie dziękuję za udzielone mi poparcie w wyborach na stanowisko Wójta Gminy Krempna. Zaufanie jakim Państwo mnie obdarzyliście przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Wynik 92,7% poparcia, dzięki Wam – Wyborcom, jest ogromnym sukcesem. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję za oddane na mnie głosy oraz wszystkim tym którzy mnie wspierali.

 Składam również serdeczne gratulacje wszystkim kandydatom na radnych a zwłaszcza tym, którzy osiągnęli sukces w wyborach. Zapraszam wszystkich do współpracy, aby Nasza Gmina dalej się rozwijała i modernizowała.

 Szczególne podziękowania kieruję również do ustępującego Wójta Gminy Krempna Pana Kazimierza Miśkowicza. Dziękując za wieloletnią pracę na rzecz Gminy Krempna jak również za umożliwienie mi zdobywania doświadczenia w pracy w samorządzie jako Sekretarz Gminy a ostatnio jako Zastępca Wójta. To pod Pana pieczą zaczęłam pracę w samorządzie i to zdobyte przy Panu doświadczenie i wiedza pozwoli mi sprawować zaszczytną funkcję Wójta Gminy Krempna.

Katarzyna Maciejczyk

Sekretarz Gminy

 

Liczba odsłon: 1012


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Nick  |  poniedziałek, 15 kwietnia 2024 20:33
Pani Katarzyna to jednak klasa
#2  ~Piotr  |  poniedziałek, 15 kwietnia 2024 19:36
Bardzo ładnie z jej strony, że dziękuję poprzednikowi.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zenon Gondek złożył ślubowanie
20 maja 2024
Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej Jasła,  ślubowanie złożył Zenon Gondek, który ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024