Artykuły
Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła – weź udział
22 lutego 2024 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Jesteś mieszkańcem Jasła w wieku od 13 do 19 lat? Chcesz mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie i zrobić coś dla jasielskiej młodzieży? Weź udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Właśnie ruszył nabór, który potrwa do 18 marca.

Do 18 marca br., można zgłaszać kandydatów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Radnym Młodzieżowym może zostać osoba, która:

- jest mieszkańcem Jasła,

- ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 19 lat,

- jest uczniem publicznej lub niepublicznej szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej.

Aby zarejestrować kandydaturę na Radnego Młodzieżowego, należy wypełnić formularz – oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz zebrać podpisy co najmniej 10 mieszkańców Jasła, którzy są uczniami szkół, ukończyli 13 lat i nie ukończyli 19 lat.

Wzory dokumentów znajdują się na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/wybory-do-mlodziezowej-rady-miejskiej-jasla-wez-udzial/ Wypełnione formularze wraz z listami poparcia należy dostarczyć do Urzędu Miasta w Jaśle:

- osobiście na kancelarię Urzędu (parter, pok. nr 19),- listownie na adres: Urząd Miasta w Jaśle, 38-200 Jasło, ul. Rynek 12, elektronicznie na adres mailowy: konsultacje@um.jaslo.pl lub za pośrednictwem ePUAP (adres: /umjaslo/skrytka).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 marca br. Po weryfikacji zgłoszeń odbędzie się głosowanie na zgłoszonych kandydatów. Radnymi Młodzieżowymi zostaną wybrane osoby z największą kolejno liczbą głosów.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerami telefonów: 13 4482 501 lub 13 4482 506 oraz pod adresem e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 588


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024